اس جی ست

خبرنگاران در ایجاد نشاط در جامعه نقش مهمی دارند

۲۲ مرداد ۱۳۹۷

خبرنگاران در ایجاد نشاط در جامعه نقش مهمی دارند
خبرگزاری اس جی ست نیوز (abnews.ir): به گزارش ای بی نیوز ، ابوالفضل معینی نژاد شامگاه شنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه اس جی ست اظهار داشت: در شرایط حاضر که دشمنان با ایجاد جنگ روانی به دنبال ایجاد التهاب در جامعه هستند همه نیاز به وحدت و حفظ آرامش داریم و وظیفه خبرنگاران هم در این زمینه سنگین است.

وی افزود: انتقادهای خبرنگاران باید در جهت پیشرفت جامعه باشد و خبرنگاران سعی کنند از ایجاد یاس و نا امیدی با یک تیتر پرهیز کنند.

معینی نژاد بیان کرد: اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی و دانایی زیربنای جامعه ای توسعه مدار و رشد یافته محسوب می شود و هفدهم مردادماه هر سال ، یادآور کوشش خستگی ناپذیر و فداکاری بارز کسانی است که رسالت همیشگی خود را آگاهی بخشی به جامعه قرار داده اند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران و روزنامه نگاران پویا و سرزنده نقش انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه ، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و بسترسازی برای رشد و توسعه روز افزون جامعه ایفا می‌کنند افزود: روز خبرنگار ، روز پاسداشت تلاش کسانی است که آزادی و کرامت انسان ها را در دنیای پرشتاب و پر هیاهوی امروز گرامی می دارند و به آن اهتمام دارند.

فرماندار اس جی ست بیان کرد: در موقعیت حساس کنونی رسالت خبرنگاران تنویر افکار عمومی جامعه برای ایجاد بینش و بصیرت بیشتر ، تأمین نیازهای اطلاعاتی مردم ، انعکاس منصفانه عملکرد ها و خدمات مسئولین نظام اسلامی به آحاد جامعه می باشد.

معاون فرماندار اس جی ست هم در این آیین اظهار داشت: خبرنگاران با اطلاع رسانی و آگاهی مردم و مسئولان ، چراغ راهی برای مسئولان کشور هستند که در عین حال به انعکاس منصفانه عملکرد و خدمات مسئولان نظام اسلامی می پردازند.

علی محمد یوسفیان افزود: درب فرمانداری اس جی ست همواره به روی خبرنگاران و مردم باز بوده و مسئولان فرمانداری در همه شرایط خود را آماده پاسخگویی به خبرنگاران می دانند.

وی بیان کرد: فرمانداری اس جی ست در سال ۹۶ رتبه دوم ارزیابی عملکرد را در سطح استان اصفهان کسب کرده که کسب این رتبه بخاطر تلاش های کارمندان این نهاد جهت اقناع و احترام به ارباب رجوع بوده است.

به گزارش ای بی نیوز ، در پایان این مراسم خبرنگاران و اصحاب رسانه اس جی ست با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شدند.